fbpx

Yüz Germe


15 Şubat 2022

Yüz germe işlemi ameliyatsız yöntemle yapılabildiği gibi estetik anlamda kalıcılığı arttırmak adına ameliyat yöntemi de tercih edilir. Ameliyatlı yüz germenin diğer yönteme göre daha kalıcı olduğu kesin olarak kanıtlanmıştır. Aynı zamanda elde edilen sonuçlar daha iyi yönlüdür. Zira operasyon sırasında yüzde yapılacak değişimin hakimiyeti doktor tarafından daha iyidir.

Yüz Germe Ameliyatı Nedir?

Yüzde oluşmuş deformasyona bağlı olarak deride sarkmalar meydana gelir. Oluşan sarkık görüntü çoğu zaman kişiler tarafından hoş karşılanmaz. Çünkü bu görüntü hem sağlıksız hem de yaşınızdan fazla görünmenize sebep olur. Bu yüzden yüz gerdirme ameliyatı olunur. Bu ameliyat sayesinde sarkmış deri toparlanır, gergin ve istenen yüz hatları oluşturulur.

Yüz Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Yüz germe ameliyatı yapılması günümüz teknolojisiyle oldukça kolaydır. Kişiler kısa sürede istediği yüz görünümüne kısa sürede ulaşır. Ameliyat, sarkmanın yoğun olduğu bölgelere bakılarak planlanır. Herkese ortak alanlardan uygulama yapılmaz tamamen kişisel olarak hareket edilir. Bu açıdan kişisel incelemeler yapılacaktır.

Doğru alanlar saptandıktan sonra bu bölgelere etki edecek yerlerde çok minik kesikler açılır. Bu kesikler oldukça küçüktür. Böylece ameliyat alanı oluşturulur ve sadece üst/ görünen deri değil tüm deri tabakasında şekillendirilmeye gidilir. Sarkan deri asıl bölgesine taşınarak, sarkık görüntünün ortadan kaldırılması hedeflenir.

Yüz Germe Ameliyatı Kaç Saat Sürer?

Yüz germe ameliyatı operasyonun yapılacağı alana göre değişik süreklerde tamamlanır. Ameliyatın üç farklı versiyonu mevcuttur. Mini yüz germe, alt yüz germe ve genel yüz germedir. Tüm bu işlemlerin süresi birbirinden farklılık gösterir. Genel anlamda bir germe istiyorsanız diğerlerine nazaran daha uzun sürer. Fakat ortalama olarak 4-7 saat arasında oluşmaktadır.

Yüz Germe Ameliyatı Kalıcılığı Ne Kadar?

Yapılacak işlem sonrası elbette kişilerin kalıcılığı konusunda emin olma ihtiyacı bulunur. Kalıcılık ömür boyu sürmeyecektir. Fakat, ameliyatsız yüz germeye göre daha uzun süreli olacağını belirtmek gerekir. Tercih edeceğiniz uzmana bağlı olarak değişiklik göstermekle birlikte Dr. Coşkun Erçel tarafından uzun yıllar kalıcılık garantisi verilir.

Yüz Germe Ameliyatı Kimlere Yapılmaz?

Her ne kadar yüz germe ameliyatı çok cazip gelip birçok kişi tarafından ihtiyaç olarak bulunsa da herkese uygulanmaz. Bunun altta yatan sağlık problemleriyle alakası büyüktür. Şayet, kişi bu ameliyatı kaldırmak adına çok yaşlıysa ya da ameliyatın gerçekleşmesi adına engel olacak bir cilt hastalığına sahipse tercih edilemez.

Mini Yüz Germe Ameliyatı Yorumları Nasıl?

Mini yüz germenin de dahil olduğu tüm yüz germe operasyonları adına yorumlar ikiye ayrılır. Gerçekten uzman eline kendini teslim edenlerin memnuniyet derecesi fazladır. Coşkun Erçel’in ellerinde hayat bulan ameliyat sonrası birçok hastanın oldukça mutlu ve halinden memnun olduğu görülür. Zira Erçel, bu alanda işin ehlidir.

Yüz Germe Ameliyatı Fiyatları 2022

Yüz germe ameliyatı fiyatları günümüzde değişiklik gösterir. Ameliyatın gerçekleştirileceği alanın büyüklüğü bu konuda etkilidir. Bununla birlikte değişen kura bağlı olarak ameliyat gereçlerinin teminatı sırasında da değişim meydana gelir. Bizzat ulaşarak operasyonun fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

ÖZET BİLGİ

Yüz germe işlemi ameliyatsız yöntemle yapılabildiği gibi estetik anlamda kalıcılığı arttırmak adına ameliyat yöntemi de tercih edilir. Ameliyatlı yüz germenin diğer yönteme göre daha kalıcı olduğu kesin olarak kanıtlanmıştır. Aynı zamanda elde edilen sonuçlar daha iyi yönlüdür. Zira operasyon sırasında yüzde yapılacak değişimin hakimiyeti doktor tarafından daha iyidir. Yüz Germe Ameliyatı Nedir? Yüzde oluşmuş deformasyona… Okumaya devam et Yüz Germe

ÖNCEKİ YAZISONRAKİ YAZI

Dr. Coşkun Erçel

Güzelliğinize Estetik Katın !

Daha Sağlıklı ve Güzel Hissetmek İçin.