fbpx

Popo Büyütme


15 Şubat 2022

Popo büyütme kalça estetiği arasında uygulanan yöntemlerden sadece birisidir. Küçük bulduğunuz kalçanızda değişim yaratmak istemez misiniz? Popo bölgesinde yaratacağınız büyütme sayesinde siz de hedeflediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bu alanda uzmanlaşmış bir kişiden yardım almaktır.

Popo Büyütme Nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere popo bölgesinden memnun olmayanların uygulattığı bir yöntemdir. Hacim olarak küçük bulunan ya da vücuda oranla küçük olunan popoda değişim sağlanır. Birden fazla yöntemi bulunsa da temel amaç tamamen görüntüde değişim yaratmaktır. Uzman aracılığıyla kısa sürede bu istek gerçekleştirilir.

Popo Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Uzman aracılığıyla gerçekleştirilecek popo büyütme ameliyatı öncesi hastanın hikayesi dinlenir. Ameliyat olmaya bir engel görülmediği müddetçe ameliyat gerçekleştirilir. Her ameliyatta olduğu gibi bu ameliyatın da bazı riskleri bulunur. Fakat bu riskler kontrol altında tutulduğu müddetçe ileri düzeyde değildir.

Hasta ilk anda dinlendikten sonra kişinin talep ettiği popo görünümü hakkında bilgi alınır. İlerleyen teknoloji sayesinde dijital ortamda gerekirse görüntüleme yapılır. Kalçanın her bir alanında değişim yaratılması gerekir ve bunun orantılı durması şarttır. Uzman tarafından doğal ve orantılı olması hedeflenen ameliyat planlama sonrası yapılır.

Popo Estetiği Kim Tarafından Yapılır?

Daha önce popo büyütme ameliyatı yaptırmayan kişiler tarafından merak edilen konulardan birisidir. Bu uygulama estetik cerrahi kapsamında yer alır. Şayet hastanın bu alanda var olan bir sağlık sorunu varsa farklı bir uzman da ameliyat öncesinde bulunabilir. Fakat ameliyat plastik cerrahi uzmanı tarafından gerçekleştirilecektir.

Popo Estetiği Ne Kadar Kalıcı?

Estetik operasyonu gerçekleştirdikten belirli bir süre sonra asıl sonuçları almaya başlarsınız. Bunun için sabırlı olmak gerekir. Uzman takibinde sonucu elde ettikten sonra bilmeniz gerekenler mevcuttur. Bunlardan birisi de estetik operasyonların kalıcılık süresidir.

Elbette popo büyütme metoduna bağlı olarak kalıcılık seviyesi değişiklik gösterir. Protez popo genişletme ve büyütme de kalıcılık daha uzun sürelidir. Fakat dolgu ve yağ enjeksiyonunda durum değişebilir. Bunun süresi ortalama olarak birkaç senedir. Ancak görünüm tamamen eski haline dönmez. Yüzde 40-50 oranında erime gerçekleşebilir.

Kimler Popo Büyütme Operasyonu Geçirebilir?

Her ameliyatta olduğu gibi ameliyat edilecek kişinin bazı durumlara uyum göstermesi gerekecektir. Estetik operasyonu elbette popo görünümden memnun olmayan birçok kişi yaptırabilir. Ancak hamile olanlar, emzirme döneminde olan kadınlar tarafından uygulatılması uygun görülmez. Farklı hastalıklara bağlı olarak ameliyatın ertelenmesi de mümkün olabilir.

Son olarak on sekiz yaşından küçüklerin popo büyütme ameliyatı olması uygun değildir. Kişinin sadece estetik kapsamda bu ameliyatı olması adına reşit olması gerekiyor. Aksi takdirde uzman tarafından işlem gerçekleşmeyecektir. Çünkü Sağlık Bakanlığı tarafından bu konu hakkında kesin bir bilgi vardır.

Kalça Büyütme Ameliyatı Fiyatları Ne Kadar?

Popo estetiği kapsamında yaptıracağınız kalça büyütme ameliyatının fiyatlandırması değişiklik gösterir. Şayet dolgu ile yaptıracaksanız fiyatların kısmen daha uygun olduğunu söylemek mümkün. Daha sonra yağ enjeksiyonu gelmektedir. Fakat ameliyat ve özellikle protez popo genişletme adına uzmandan bilgi almak daha doğru olacaktır.

ÖZET BİLGİ

Popo büyütme kalça estetiği arasında uygulanan yöntemlerden sadece birisidir. Küçük bulduğunuz kalçanızda değişim yaratmak istemez misiniz? Popo bölgesinde yaratacağınız büyütme sayesinde siz de hedeflediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bu alanda uzmanlaşmış bir kişiden yardım almaktır. Popo Büyütme Nedir? Adından da anlaşılacağı üzere popo bölgesinden memnun olmayanların uygulattığı bir yöntemdir. Hacim olarak küçük… Okumaya devam et Popo Büyütme

Dr. Coşkun Erçel

Güzelliğinize Estetik Katın !

Daha Sağlıklı ve Güzel Hissetmek İçin.