fbpx

Popo Estetiği / Brezilya Poposu


30 Ocak 2022

Brezilya poposu görünümü elde etmek adına popo estetiği uygulaması özellikle kadınlar tarafından sık sık uygulatılır. Estetik ameliyatlar arasında yer alan popo estetiğinin uygulanma sebebi başta estetik kaygılardan dolayıdır. Fakat tek amacı estetik olmayabilir. Sağlık durumları sebebiyle yapılacak ameliyatın bu yönlü oluşması muhtemeldir.

Estetik cerrahlar tarafından uygulanan bu estetik işlem kapsamında çeşitli yöntemler uygulanabilir. Uzmanın hastanın da istek ve talebine göre hareket ettiği görülür. Aynı zamanda ameliyat olacak kişinin diğer sağlık durumları, yaşı gibi çeşitli durumlar da göz önünde bulundurulacaktır. Eğer siz de kalçanızın görüntüsünden şikayetçiyseniz bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

Brezilya Poposu Estetiğini Kimler Olabilir?

Eğer popo estetiği konusunda araştırmalara başladıysanız merak ettiğiniz başlıca konular olabilir. Özellikle daha önce estetik bir operasyon geçirmediyseniz bu durumlar oldukça normal. Brezilya kalçası estetiği adına bir özelliğe sahip olmanız gerekmez. Geçirdiğiniz bir kaza sonucunda da yaptırabileceğiniz gibi tamamen estetik kaygı ile de yaptırabilirsiniz.

Sadece reşit olmayan bireylerin ameliyatı için koşullar biraz değişiklik gösterir. Bu durumda da doktorunuzla iletişime geçmeniz daha doğru olacaktır.

Popo Ameliyatı Kaç Saat Sürer?

Yaptıracağınız Brezilya poposu estetiğinin süresi konusunda net bir bilgi vermek zordur. Tahmin edersiniz ki cerrahi işlemlerde garanti konuşabilmek pek mümkün değil. Ameliyat sürecine göre saatinde değişiklik meydana gelebilir. Fakat ortalama olarak bir ameliyat süresi öğrenmek isterseniz 3-6 saat sürdüğünü söylemek mümkün.

Popo Estetiği Ağrılı mı?

Estetik ameliyat ya da diğer cerrahi müdahaleler için ortak bir durumdan bahsetmek gerekirse bu ameliyat sonrası ağrılı bir süreç olmasıdır. Yalnız bu süreci çok büyük olumsuzluklara bağlamak gerekmiyor. Vücutta bir değişim yaşanacağından elbette etkilerini yaşayacaksınız. Ağrı kesiciler ile birkaç günü atlattıktan sonra günlük yaşamınıza dönmek daha kolay olacaktır.

Popo estetiği müdahalesinden ilk birkaç gün içinde diğer günlere nazaran daha çok ağrı ve sızı yaşayabilirsiniz. Ameliyat sonrası doktorunuz tarafından önerilen tüm davranışlara uyduğunuz takdirde daha kısa sürede toparlanmanız mümkün olacaktır.

Brezilya Poposu Estetiği Kalıcı mı?

Estetik kaygılarla tercih edilen ameliyatlar konusunda başlıca merak edilen bir durumda kalıcılık olmaktadır. Bu duruma operasyonu gerçekleştirecek doktordan uygulanacak yönteme göre bilgi vermek mümkün olacaktır. Çoğu zaman kalıcılığı yüksektir fakat gerçekten güvendiğiniz bir uzmana kendinizi emanet etmeniz gerekiyor.

Brezilya Kalça Estetiği Fiyatları

Brezilya poposu fiyatları 2022 yılı itibariyle geçmişe nazaran farklılaşmaya devam etmektedir. Özellikle döviz kurunda oluşan farklılıktan tahmin edersiniz ki estetik operasyonların ücretleri de değişmektedir. Ancak kimi uzmanlar tarafından fiyatlar belirli koşullara göre belirlendiğinden hastalar için zorlayıcı olmamaktadır. Eğer siz de güncel kalça estetiği fiyatları konusunda bilgi almak isterseniz iletişime geçmeniz gerekecektir. İnternette belirtilen fiyatların herkes için ortak olmadığını bilerek ilerlemelisiniz. 2022 güncel fiyatlarını böylece daha net bir şekilde öğrenme fırsatını elde edebilirsiniz.

ÖZET BİLGİ

Brezilya poposu görünümü elde etmek adına popo estetiği uygulaması özellikle kadınlar tarafından sık sık uygulatılır. Estetik ameliyatlar arasında yer alan popo estetiğinin uygulanma sebebi başta estetik kaygılardan dolayıdır. Fakat tek amacı estetik olmayabilir. Sağlık durumları sebebiyle yapılacak ameliyatın bu yönlü oluşması muhtemeldir. Estetik cerrahlar tarafından uygulanan bu estetik işlem kapsamında çeşitli yöntemler uygulanabilir. Uzmanın hastanın… Okumaya devam et Popo Estetiği / Brezilya Poposu

SONRAKİ YAZI

Dr. Coşkun Erçel

Güzelliğinize Estetik Katın !

Daha Sağlıklı ve Güzel Hissetmek İçin.