fbpx

Ameliyatsız Badem Göz Estetiği / Badem Göz Fiyat


30 Ocak 2022

Ameliyatsız badem göz estetiği, cerrahi yöntemlerden çekinen ancak göz yapısında değişim yapmak isteyenlerin başlıca tercihleri arasındadır. Şüphesiz son birkaç yıldır badem göz yapısı oldukça popüler olmaktadır. Kişinin daha çekik gözlü olmasıyla havalı bir bakışa sahip olması mümkün olur. Uzmanlar tarafından ameliyatla badem göz ve ameliyatsız badem göz estetiği yapılmaktadır.

Ameliyatsız Badem Göz Estetiği Nedir?

Badem göz görece biraz daha çekik ve adından da anlaşılacağı üzere badem şeklinde bir göz yapısını temsil eder. Ameliyatsız badem göz işleminde bu göz yapısına sahip olmak adına cerrahi olarak bir işlem yapılmaz. Kesi, dikiş gibi hastaya zorluk yaşatmadan uygulama gerçekleştirilir. Özellikle ameliyat zorluğu yaşamadan estetik görünümünde değişiklik isteyenlerin başlıca tercihidir.

Badem Göz Ameliyatsız Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız badem göz estetiği için öncelikle kişinin yüz profiline uygun bir tasarım yapılır. Teknolojinin gelişmesiyle elde edilen görünüm hasta tarafından onaylandığı takdirde işlemlere başlanır. Uzman doktor ve takımı tarafından estetik ipler kullanılarak göz çevresindeki kasların şekli değiştirilir.

İşlem sırasında hastanın yüksek bir acı yaşaması mümkün değildir. Aksine kendindeyken bile bu işlem yapılabilir. Hasta kendindeyken göz çevresinde estetik ipler deri altına yerleştirilerek, göz ve çevresinde şekil değişimine gidilir. Badem göz yapısı elde edildiğinde işlem tamamlanmış olur. Ameliyata göre daha kolaydır aynı zamanda ameliyatsız badem göz fiyat olarak daha uygundur.

Badem Göz Estetiği Erkek Tarafından Yaptırılabilir mi?

Badem göz estetiği için belirli bir cinsiyet kısıtlaması yoktur. Tahmin edildiği üzere ve işlemler incelendiğinde kadınların daha fazla yaptırdığı bir gerçektir. Ancak badem göz estetiği erkek hastalar tarafından da yaptırılabilir. Herhangi bir şekilde bu yönlü bir kural ya da kısıtlama mevcut değildir. Özellikle toplum önünde olan kişiler tarafından tercih edilir.

Ameliyatsız Badem Göz Estetiği Kalıcı mı?

Ameliyatsız badem göz estetiği kalıcılık konusunda ömürlük değildir. Deri altına yerleştirilen ipler belirli bir süre sonra eriyecektir. Merak etmeyin, size bir zararı olmayacaktır. Fakat göz yapınızın eskiye dönmesine sebep olabilir.

Badem göz estetiği ortalama olarak 5-7 sene arasında kalıcılığa sahiptir. Ancak değişim sonrası tekrarlamanız gerekecektir. Tekrarlanmadığı takdirde sahip olduğunuz badem göz yapısından uzaklaşacaksınız. Sürekli bu görünümde bulunmak ve güzel bir yüz hattına sahip olmak istiyorsanız belirli periyotlarla tekrarlanmanız gerekir.

Ameliyatsız Badem Göz Estetiği Fiyatı Ne Kadar? 2022 Badem Göz Fiyat

Badem göz fiyat araştırması yaparken internet üzerinde net bir bilgiyle karşılaşmanız oldukça zordur. Estetik operasyonlarda özellikle fiyat konusunda uzman ile iletişime geçmeniz gerekecektir. Hatta yüz yapınızı incelettikten sonra en güzel fiyatlandırmayı alabilirsiniz. Bunun için uzman ile iletişime geçmek büyük önem taşımaktadır.

Siz de telefon numarasından ulaşarak ve kliniğe gelerek ameliyatsız badem göz estetiği fiyatı konusunda net bilgi alabilirsiniz.

ÖZET BİLGİ

Ameliyatsız badem göz estetiği, cerrahi yöntemlerden çekinen ancak göz yapısında değişim yapmak isteyenlerin başlıca tercihleri arasındadır. Şüphesiz son birkaç yıldır badem göz yapısı oldukça popüler olmaktadır. Kişinin daha çekik gözlü olmasıyla havalı bir bakışa sahip olması mümkün olur. Uzmanlar tarafından ameliyatla badem göz ve ameliyatsız badem göz estetiği yapılmaktadır. Ameliyatsız Badem Göz Estetiği Nedir? Badem… Okumaya devam et Ameliyatsız Badem Göz Estetiği / Badem Göz Fiyat

ÖNCEKİ YAZISONRAKİ YAZI

Dr. Coşkun Erçel

Güzelliğinize Estetik Katın !

Daha Sağlıklı ve Güzel Hissetmek İçin.